Новости проекта
Отвечаем на ваши вопросы!
Важные моменты в Инструктивно-методическом письме
Новинка! Отчеты по ведению электронного журнала
Конкурс продолжается!
Голосование
В вашей семье есть семейное чтение?
Всего 40 человек
Голосование
Вопрос учащимся: Кто или что помогает вам определиться в выборе профессии?
Всего 42 человека
Голосование
Чем чаще всего вы занимаетесь в свободное время?
Всего 56 человек
Голосование
Вопрос для родителей: Как Вы думаете, с какой целью в школах введён деловой стиль одежды?
Всего 59 человек

Расписание факультативных занятий

Дата: 18 сентября 2015 в 17:43, Обновлено 27 сентября в 12:49
                         
                      ЗАЦВЯРДЖАЮ
                     Дырэктар школы
                     _______А.Г.Маркевіч
                     ___________________
Расклад факультатыўных заняткаў
 на I паўгоддзе 2018/2019 навучальнага года
Дзень тыдня
Назва факультатыву
Клас
Час
Кабінет
Настаўнік
Панядзелак
1
1
Абагульняючы факультатыўны занятак па геаграфіі
ІХ
8.00-8.45
6
Гульнік Н.Ю.
2
2
Асновы ідэалогіі беларускай дзяржавы
ХІ
8.00-8.45
21
Лаўрэнцьева А.І.
3
3
Абагульняючы факультатыўны курс па матэматыцы
ХІ
13.05-13.50
21
Мароз Л.В.
4
4
Паўтараючы фізіку, правяраю сябе
ХІ
14.00-14.45
3
Гуляй І.Ф.
5
5
Інфармацыйны навігатар
ІV
14.00-14.45
14
Іванова Н.І.
6
6
Гуляем у футбол
ІV
14.00-14.45
Спарт.
зала
Харытонкіна С.Л.
7
7
АБЖ
VIIІ
14.55-15.40
30
Васько У.А.
Аўторак
8
1
Паўтараем матэматыку
Х
8.00-8.45
16
Трайго С.І.
9
2
Вытокі роднай мовы
ІІ
8.00-8.45
7
Някрэвіч В.І.
Серада
10
1
Лексіка-граматычны практыкум
ХІ
8.00-8.45
21
Шарыч В.В.
11
2
Матэматыка пасля ўрокаў
VI
8.00-8.45
13
Трайго С.І.
12
3
Вытокі роднай мовы
ІІІ
8.00-8.45
15
Забабуха Э.М.
13
4
Алімпіядная школа па беларускай мове і літаратуры
ХІ
14.55-15.40
21
Марцэвіч Т.А.
14
5
Секреты синтаксиса и пунктуации
IX
14.55-15.40
6
Луц С.Ю.
Чацвер
15
1
Сям’я ў свеце эканомікі
V
8.00-8.45
23
Аляксеева К.М.
16
2
Алімпіядная школа па матэматыцы
ХІ
8.00-8.45
21
Трайго С.І.
17
3
Асновы выбару прафесіі
ІХ
8.00-8.45
6
Жук П.М.
18
4
Рашэнне тэкставых задач
ІІІ
8.00-8.45
15
Забабуха Э.М.
19
5
Рашэнне тэкставых задач
ІІ
8.00-8.45
7
Някрэвіч В.І.
20
6
Практыкум па чытанню
VI
9.00-9.45
13
Шарыч В.В.
21
7
Вытокі роднай мовы
І
12.50-13.35
9
Юхневіч М.В.
22
8
Мы - самі
V
14.00-14.45
17
Жук П.М.
23
9
Практыкум па пунктуацыі беларускай мовы
ХІ
14.00-14.45
21
Марцэвіч Т.А.
24
10
Практыкум па чытанню
V
14.00-14.45
23
Аляксеева К.М.
25
11
Правілы ў маім жыцці
ІІ
14.00-14.45
7
Някрэвіч В.І.
26
12
Гуляем у футбол
V
14.55-15.40
Стадыён
Кравель І.Б.
27
13
Чалавек у сучасным свеце
ХІ
14.55-15.40
21
Луц С.Ю.
28
14
Паўтараем матэматыку
ІХ
14.55-15.40
10
Бутурля Т.Я.
29
15
Дамашняя майстэрня
VI
14.55-15.40
Прац. майст.
Васько У.А.
30
16
Вывучаем беларускую мову на павышаным узроўні
ІХ
16.15-17.00
6
Дзень Т.А.
Пятніца
31
1
Рашэнне тэкставых задач
ІV
8.00-8.45
14
Іванова Н.І.
32
2
Гісторыя Беларусі ў імёнах і падзеях
ХІ
8.00-8.45
21
Лаўрэнцьева А.І.
33
3
Асновы фінансавай граматнасці
ІІІ
14.00-14.45
15
   Аляксеева К.М.
34
4
АБЖ
ІХ
14.55-15.40
6
    Васько У.А.
Субота
35
36
1
Уводзіны ў аграрныя спецыяльнасці
Х
9.00-10.45
24
  Шафарэвіч Л.Ч.
37
38
2
Дамашняя майстэрня  
ІХ
9.00-10.45
Прац. майст.
   Васько У.А.
39
3
Алімпіядная школа па абслугоўваючай працы
ХІ
9.00-9.45
Абсл.
майст.
   Бутурля Т.Я.
40
4
Гуляем у футбол
ІХ
11.00-11.45
Стадыён
   Кравель І.Б.
        УЗГОДНЕНА                                                                                             САСТАВІЎ:
        Пратакол паседжання                                                                                Намеснік дырэктара
          прафсаюзнага камітэта                                                                               па вучэбнай рабоце
          31.08.2018 № 9                                                                                          _________ Ж.В.Удальева
          ___________ Т.Я.Бутурля  

  

                                                                                         

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.